eFoto.com.pl

Profesjonalny serwis fotograficzny dla wszystkich ceniących sobie wysoką jakość zdjęć, dużych powiększeń atramentowych, wydruków na płótnie, nieszablonową oprawę zdjęć i prac malarskich, interesujących fotogadżetów oraz fotoksiążek spełniających najwyższe wymagania.

Nie masz konta? zarejestruj
się, to nic nie kosztuje

Rejestracja
login
hasło

Zaloguj

Zamów on-line w prosty i szybki sposób: zdjęcia, powiększenia, fotogadżety

Informacja na temat logowania
Twoje zdjęcia - dopracowane w szczegółach Twoje powiększenia - warto sprawdzić i zachwycić się Twoje fotogadżety - niepowtarzalny prezent dla bliskich Twoja fotoksiążka - wyjątkowy sposób na utrwalenie wspomnień Twoja oprawa - niebanalna i oryginalna oprawa zdjęć Cenniki


Zamawianie on-line

Stworzyliśmy dla Państwa wygody prosty i funkcjonalny formularz do zamawiana zdjęć, powiększeń i fotogadżetów on-line z którego można korzystać wszędzie. Po jednorazowej rejestracji, logując się na stronie możecie Państwo wysłać dowolną ilość zdjęć na nasz serwer aby później zamówić zdjęcia, powiększenia bądź fotogadżety. W tym celu użyj przycisku WYBIERZ ZDJĘCIA Z DYSKU (w zakładce ZAMÓW / WY¦LIJ ZDJĘCIA). Można zaznaczyć i wysłać od razu wszystkie zdjęcia lub wybierać i wysyłać pojedynczo. Formularz nie ogranicza ilości wysłanych do nas zdjęć. Szybkość wysyłania zdjęć uzależniona jest od prędkości Państwa łącza.

Ważne! W czasie wysyłania zdjęć proszę nie wyłączać strony, gdyż przerwie to ładowanie plików na nasz serwer. Maksymalny rozmiar pojedyńczego pliku, który możesz wysłać na serwer - 15 MB.

Również ważne! Nie muszą Państwo od razu składać zamówienia. Państwa pliki będą przechowywane na naszym serwerze przez 7 dni od daty ich wysłania i w tym czasie można składać zamówienia przechodząc od razu do przycisku ZAMÓW. Pamietaj! Zdjęcia zostaną automatycznie usunięte z naszego serwera po 7 dniach.Warunki dostawy zamówienia   -   Regulamin serwisu   -   Kontakt

eFoto.com.pl - Internetowe Laboratorium Fotografii Cyfrowej. Laboratorium FOTO LAB zaprasza całą dobę

Copyright © 2006-2010 / odwiedzin: 310322dotpayGrawertonValid HTML 4.01 TransitionalPoprawny CSS!